ReMade@ARI poskytuje vědcům, kteří zkoumají vlastnosti a strukturu recyklovatelných materiálů, přístup k více než 50 evropským analytickým výzkumným infrastrukturám.
Momentálně jsou otevřeny tři výzvy na podporu akademických i průmyslových uživatelů se zaměřením na recyklovatelné materiály:
ReMade-TNA Přístup pro akademické instituce a průmysl Uzávěrka: 11. října 2023 |
ReMade-SME Přístup výhradně pro malé a střední podniky (SME) Uzávěrka: 15. prosince 2023 |
ReMade-IND Přístup pro firmy ve spolupráci s postytovateli znalostí Uzávěrka: |
Pro více informací o naší nabídce se podívejte do katalogu technologií.
ReMade – předběžný návrh
Než podáte návrh na Remade-TNA, doporučujeme podat předběžný návrh, díky kterému získáte zpětnou vazbu a podporu pro další rozvinutí vašeho nápadu a hledání těch správných technologií.
Uzávěrka: 22. září 2023
Naše vysokovýkonné lasery a experimentální infrastuktura Centra HiLASE umožňují uživatelům najít udržitelná řešení, snížit množství odpadu a redefinovat způsob využívání zdrojů. Přijďte k nám se svým nápadem a získejte bezplatný beam time s potenciálem transformovat oblast výzkumu materiálů a budovat cestu pro udržitelnější svět!
– Tomáš Mocek, vedoucí Centra HiLASE
Pro více informací navštivte webové stránky ReMade@ARI.
Shrnutí služeb a přístupu pro uživatele najdete také zde.
S případnými dotazy neváhejte kontaktovat info@remade-project.eu.
Jako jedna ze šesti sítí participujících v ReMade@ARI, Laserlab-Europe poskytuje přístup k nejmodernějším laserovým výzkumným infrastrukturám v Evropě. Projekt je koordinován HZDR a financován ctřletým rozpočtem EU ve výši 13.8 milionů eur. Následující člené Laserlab-Europe poskytují přístup pro akademické a průmyslové uživatele: CALT, Coimbra Laser Lab, CLPU, ENEA, FELIX, FORTH, HiLASE, HZDR, ICFO, LaserLaB Amsterdam a POLIMI.